< < Hlavná stránka

Názor lekára Driclor

Driclor je bezpečné používať

Antiperspirant Driclor

Ako antiperspirant Driclor funguje?

Driclor funguje rovnako ako klasické antiperspiranty, ale je účinnejšie. Zužuje, ale neupcháva póry v koži a tým znižuje výtok potu. Množstvom a intervaly medzi nanášaním si môžete regulovať mieru potenie podľa vašej potreby.

Môžem používať Driclor na tvár?

Odporúčame najprv skúsiť na malej časti tváre, či je koža citlivá. Neaplikujte v blízkosti očí.

Čo je aktívna zložka Dricloru?

Aktívnou zložkou Dricloru je Aluminium Chloride Hexahydrate. Je to rovnaká zložka ako všetky ostatné antiperspiranty, však s tým rozdielom, že v koncentrácii 20% narozdiel od ostatných antiperspirantov, ktoré majú 5% koncentrácii.

Je hliník nebezpečný?

Nie - hliník nevstupuje do krvného obehu a tak nemôže spôsobiť žiadnu škodu. Driclor je klinicky testovaná a predpisujú ho lekári a je bezpečný. Ak sa vám dostane do tela hliník, tak je to skôr z nášho jedálnička, pretože hliník obsahuje napr. Čaj, pivo, zubná pasta a nápoje v hliníkových plechovkách.


Prečítajte si recenzie užívateľov

Zistiť viac

Driclor používajte bez obáv

„Dobrý deň, poprosila by som Vás o odpoveď aký máte názor na dlhodobé používanie prípravku Driclor s obsahom hliníka proti nadmernému poteniu? Potím sa celý rok aj keď mi je zima, bojím sa aby mi používanie neškodilo, napr. Aby nehrozila rakovina ... ďakujem“

„Dobré ráno. Prípravok môžete používať bez obáv. Rakovina Vám pri jeho používaní nehrozí.“

MUDr. Michael Makhoul
dermatológ, zdroj