< < Hlavná stránka

Recenzie & skúsenosti s Driclor

Prečítajte si, aké skúsenosti majú naši zákazníci s antiperspirantom Driclor

Driclor

Používam už niekoľko rokov

14.1.2016 | Hodnotenie: Hodnotenie

"Je to super, vôbec sa po ňom nepotíte !! Koláče v podpazuší sú minulosté. Používam už niekoľko rokov, bezproblémové."
Driclor

Zbavil ma mojich problémov s potením

10.2.2016 | Hodnotenie: Hodnotenie

"Vydrží pôsobiť dlhšie ako týždeň, zbavil ma mojich problémov s potením. Je potrebné podpazuší najprv dôkladne vysušiť, treba fénom, inak po nanesení štípe."
Driclor

Vôbec sa po ňom nepotíte

14.3.2016 | Hodnotenie: Hodnotenie

"Je to super, vôbec sa po ňom nepotíte !! Koláče v podpazuší sú minulosťou. Používam už niekoľko rokov, bezproblémové ... Pri zlom použití, alebo prvá až druhej aplikácii veľa štípe, ale dá sa to vydržať a výsledok za to stojí."
Driclor

Najlepší prostriedok na potenie!

1.4.2016 | Hodnotenie: Hodnotenie

"Najlepší prípravok proti poteniu, čo som kedy mala! Ochrana proti poteniu funguje v súčasnej dobe na jedno nanesenie asi týždeň. Niekto môže horšie znášať, ale u mňa sa nevyskytli žiadne problémy."
Driclor

Driclor jednoducho funguje

1.4.2016 | Hodnotenie: Hodnotenie

"Mala som vždy pravidelne mokré tričko v podpazuší. Už prvý deň po použití Dricloru som pocítila rozdiel, druhý deň už potom bez jedinej kvapky. Zo začiatku som ho používala večer pred spaním 3x týždenne, teraz stačí 1x za 14 dní. Na 100% funguje , všade prípravok odporúčam."
Driclor

Doslova nám zmenil život

11.3.2016 | Hodnotenie: Hodnotenie

"Driclor je prvý svojho druhu, ktorý mne i dcére pomohol okamžite, hneď po prvej aplikácii. Obom nám zmenil doslova život. Kto nezažil nadmerné potenie, nepochopí. Človek je nervózny z toho, že sa potí, a preto sa potí ešte viac. Veľakrát je to aj spoločensky trápne a frustrujúce, keď bežné výrobky, ktoré sú na trhu prakticky vôbec nezaberajú. Iba potlačia zápach. Sme obe nadšené, naozaj úplne bez potenia celý deň i noc. Aplikovala sme pre istotu tri noci po sebe a som úplne suchá. Dcéra má totožný zážitok. "


Prečítajte si názor lékara

Zistiť viac